Skip to content

Teenused

OÜ Tartu Elamuhaldus pakub Teile terviklikku kinnisvara haldamise ja hooldamise teenust. Sõlmides meiega lepingu saate kinnisvara haldamise ja hooldamise korraldamisel neist töödest ja tegemistest vabaks. Elamu juhatusel või juhtfiguuridel poleks enam vaja tegeleda elamu igapäevaste tegemiste, asjaajamiste jms. Selle töö teeme Teie eest ära meie. Teile jääb ainult nö. konsultandi ja soovi korral kontrollimise funktsioon. Käsundi ja suunised meie tegevustele, töödele annab meile korteriomanike üldkoosolek läbi seal vastu võetud otsuste ja korteriühistu juhatus.

Konkreetse teenuse pakkumise jaoks palume Teil ühendust võtta info@elamuhaldus.ee, et saaksime täpsustada Teie vajadusi ja soove, tööde mahte, Teiepoolseid nõudeid jms. Tuginedes oma kogemustele ja professionaalsusele, pakume välja Teie jaoks sobivaima lahenduse!
 

Haldus-, hooldusfirma eelised isemajandamise ees

Haldus-, hooldusfirma peamine eesmärk on tagada korteriomanike omanduses oleva hoone hea säilimine võimalikult efektiivselt majandades, lähtudes Eesti Vabariigis kehtivatest valdkonda reguleerivatest seadustest ja korteriomanike üldkoosolekute otsustest. Reeglina suudab haldus-, hooldusfirma pakkuda kinnisvaraomanikele kvaliteetsemaid teenuseid soodsama hinnaga kui ise majandades.

Eelised meie tervikteenuse kasutamisel on:

  • 24 h valmidus elanike teenindamiseks probleemide korral
  • Korrektne ja läbipaistev raamatupidamine
  • Haldus-, hooldusteenuste kulu kuude lõikes stabiilne
  • Aitame korteriomanikke kõikvõimalikel asjaajamistel (KÜ-de moodustamine, laenude taotlemisel, renoveerimistoetuste jms. taotlemisel jne.)

Anname juriidlist konsultatsiooni, vajadusel tegeleme, suhtleme võlglastega  ja soovi korral kuni kohtuni, esindame vastava lepingu sõlmimisel ja volituse olemasolul KÜ-t kohtus jm.

  • Võimalus saada teenuseid parema hinna/kvaliteedi suhtega